Dołącz do naszego zespołu

oferujemy dynamiczny i kreatywny rozwój, stabilność, bezpieczeństwo

Obecnie szukamy:

Specjalista ds. pozycjonowania stron www

Zadania:

  • optymalizacja stron internetowych
  • przygotowanie i wdrażanie strategii SEO
  • linkowanie stron klientów

Wymagania:

  • znajomość języków HTML i CSS
  • umiejętność obsługi systemów CMS
  • znajomość technik optymalizacji technicznej SEO
  • znajomość PHP/MySQL wystarczająca do wprowadzenia optymalizacji
  • minimum 2 lata doświadczenia w pozycjonowaniu stron w Google
  • praktyczna znajomość narzędzi Google do analizy stron www
  • praktyczna znajomość innych narzędzi wspierających pozycjonowanie

Oferowane warunki:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • praca w młodym i dynamicznym zespole
  • praca w pełnym wymiarze godzin
  • wsparcie doświadczonego zespołu
  • czas na wdrażanie własnych pomysłów
  • klimatyzowane biuro, nowoczesne oprogramowanie i sprzęt, niezbędne narzędzia pracy, nielimitowana kawa, herbata itp.

Specjalista ds. kampanii internetowych

Zadania:

  • tworzenie i zarządzanie kampaniami Google AdWords
  • opracowywanie strategiczne działań SEM
  • optymalizację procesów efektywnościowych i jakościowych kampanii
  • tworzenie raportów wraz z podsumowaniem działań i wnioskami z prowadzonych kampanii
  • śledzenie nowych rozwiązań w dziedzinie SEM i ich implementacje u obsługiwanych Klientów
  • komunikacja telefoniczna z klientami

Wymagania:

  • znajomość zagadnień związanych z marketingiem internetowym
  • zdolność szybkiego przyswajania wiedzy
  • kreatywność oraz umiejętność analitycznego myślenia
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • dyspozycyjność do pracy na pełen etat

Złóż aplikację

Specjalista ds. sprzedaży

Zadania:

  • tworzenie i realizacja założonych działań marketingowych firmy
  • kreacja i prowadzenie bieżących promocji handlowych
  • przygotowywanie i negocjacje umów handlowych
  • kontakt z klientami

Wymagania:

  • znajomość technik i narzędzi marketingowych
  • zdolności negocjacyjnych
  • doskonałej organizacji pracy
  • samodzielności i dyspozycyjności
  • komunikatywności
  • wysoko rozwiniętej umiejętności organizacji pracy
  • wysokiej kultury osobistej i rozwiniętych umiejętności interpersonalnych

Czym się wyróżniamy?

  • atrakcyjna oferta, przez co łatwa do sprzedaży
  • wysoka jakość usług, przez co klienci nas polecają
  • wypracowana przez lata marka
  • kompleksowa oferta - wiele możliwych usług do sprzedaży (za każdą atrakcyjne premie)
  • brak nielubianych przez handlowców CRM-ów i konieczności składania raportów (liczy się tylko skuteczność)
  • nie jesteśmy korporacją, posiadamy mały, zgrany zespół handlowców, który chcemy rozbudować o 2-3 osoby

Jeśli zainteresowały Cię nasze ogłoszenia, aplikuj przez formularz ze strony lub wyślij mail z CV na adres: praca@weblider.pl.
Z wybranymi kandydatami spotkamy się na rozmowie kwalifikacyjnej.